Circle of Prayerkolo of ModlitbaTravel with Moytura
clen urcitý Kolo of Modlitba is neurc. clen pozvání až k lid po celém svete až k dát stranou málo minuty jeden cas až k modlit dohromady. Clen urcitý svet is v brynde a ale clen urcitý množství of modlitba pocínovat zastavit nejaký of clen urcitý utrpení, burza clen urcitý herce of lid a dovolit je odpustit a nález klid.
my vRdRt aby modlitba pocínovat hýbat se hory, dát podnet k necemu hojivý a burza majetek, dovolit us modlit u konce clen urcitý svet. Kdy lid modlit dohromady nádherný majetek stát se.

dovolit us dát košem malý cást of náš cas až k spojit ruce a herce po celém svete a videt clen urcitý nádherný majetek aby pocínovat stát se. Klid is možný kdy clen urcitý tvrdý herce of vudcovství ar zmekcený a kdy ona pocínovat odpustit.

tato tkaniva is do anglicky aby ne my povzbuzovat lid dle po celém svete. Být príjemný poslat do tvuj dotaz až k us do anglicky. Odpustit má bolavý gramatika aby ne ono is príliš drahý až k chápat - tvuj pomoci až k burza tato blok chtel bych být dovedný být príjemný. Být zavázán tebe a Buh blahorecit.

ale jdete dále do a videt jaký it's všude: vítat.

ArgentinaBeliceBoliviabrasileiraChileColombiaCosta RicacubanoCzechRepublicDanskDeutschDominicanRepublicEcuadorElSalvadorEnglishespańolFinlandFrançaisGuatemala

HondurashrvatskiHungaryItalianoMexicoNederlandsNicaraguanorskPanamaPeruPhilippinesPolandportuguesePuertoRicoRomaniaSloveniaSwedenUruguayVenezuela


© 2002 Moytura Graphic Design